Aranżacja sypialni

To złożone przedsięwzięcie. Przed początkiem projektowania należy dobrze poznać klienta, jego wymagania, sposób i tryb życia. Tylko tak możemy ocenić jego potrzeby względem funkcjonalności najbardziej intymnego miejsca w całym domu.

Wielu z nas kocha majsterkować i stwarzać samodzielnie nowe przedmioty - takie zamiłowanie relaksuje i pomaga rozwijać wyobraźnię

Posted on 11/07/2018 8:13pm

Jeśli mamy ochotę na wykreowanie niepowtarzalnych rzeczy do własnego domu, mamy możliwość zapoznać się z metodą decoupage. Polega ona na naklejaniu na dowolną powierzchnię (zawczasu odpowiednio przygotowaną) kartonowych wzorów, które potem możemy pomalować na wybrany przez nas odcień.


Metoda decoupage wydawać by się mogła domeną kobiet, ale to błędne myślenie.


Także panowie lubią budować oryginalne rzeczy, które później mogą dać ukochanej kobiecie. W tym momencie idealne będą na przykł http://tokarnia-sosenka.com.pl/pl/c/DREWNIANE-PUDELKA/160ne techniką decoupage i sprezentowane jako szkatułka na kolczyki, bransoletki i pierścionki. Każda kobieta na pewno doceni taki wspaniały, samodzielnie zrobiony podarunek i będzie chwalić się nim koleżankom. Aby uprościć pracę i pewną ilość potrzebnych rzeczy kupić, można wyszukać w internecie sklep decoupage - tokarnia-sosenka.com.pla tam wszystko co będzie nam służyć za fundament dla naszej twórczości, zatem: drewniane elementy, farby, pędzle itp. Kultywując nasze zamiłowanie mamy szansę upiększyć domowe meble albo namalować unikatową zastawę obiadową. Ekscytująco będą także prezentować się niepowtarzalne i własnoręcznie wykonane puszki na makaron, kaszę, sól lub cukier. Każdy będzie nam ich zazdrościć.
Łopatki kuchenne
Author: Tim Pierce
Source: http://www.flickr.com


Trzeba pobawić się w domu techniką decoupage.


To świetny sposób na odpoczynek, ale także możliwość spędzenia wieczoru z rodziną, jeżeli zapragniemy w nasze zainteresowanie wciągnąć także dzieci. Warto o tym podumać w długie, jesienne popołudnia.

Tags: życie, elementy, podarunek