Aranżacja sypialni

To złożone przedsięwzięcie. Przed początkiem projektowania należy dobrze poznać klienta, jego wymagania, sposób i tryb życia. Tylko tak możemy ocenić jego potrzeby względem funkcjonalności najbardziej intymnego miejsca w całym domu.

Jak zawieszać fotografie na ścianie? To bardzo proste! Dowiedz się więcej z tego tekstu!

Posted on 22/06/2018 10:28am

Jeden z regałów w moim pokoju zapełniony jest sporymi albumami ze zdjęciami. Lubię robić fotografie, zarówno aparatem w moim smartfonie jak i cyfrówką. Po każdym wyjeździe przywożę masę zdjęć znajomych, humorystycznych wydarzeń, różnych spotkanych fuksem nieraz osobistości,których nie widziałam długo.


Ściana w salonie służy mi za małą wystawkę zdjęć. Dziś napiszę wam, jak wieszać zdjęcia. Mogą być bardzo oryginalnym dodatkiem każdego domu - -> zobacz szczegóły.
W przedpokoju mam umiejscowioną niedużą komodę z szufladami, do których wrzucam szaliki, czapki, rękawiczki i poncha. Ścianę zaraz nad nią wykorzystałam na małą galerię ze zdjęciami. Zakupiłam ramki w kolorze niebieskim i czerwonym. Świetnie komponują się z białymi ścianami. Zawiesiłam naprzemiennie, jedna obok drugiej w dwóch rzędach po 4. Powiesiłam na ścianachzdjęcia z bliskimi – z gór, a także z wakacyjnego pobytu nad Bałtykiem. Kompozycja wygląda idealnie, jednocześnie przywołuje wakacje.


aranżacja wnętrz
Author: JDH Rosewater
Source: http://www.flickr.com
Następną ścianę ze zdjęciami mam w salonie. Tu posiadałam nie lada problem z jej wykończeniem. Podpowiedź jak przywiesić zdjęcia znalazłam na blogu internetowym Lovingit . Poszłam do najbliższego marketu, wybrałam małą tablicę, na której można malować kredą, a następnie dobrałam do niej 7
różnych ramek. Oczywiście różnej wielkości Nad łóżkiem zawiesiłam czarną tablicę po której można pisać kredą, a na około niej w różnych odstępach powiesiłam ramki z zdjęciami najbliższych mi osób. To dobre duszki, które zawsze mnie wspierają. Na tablicy zaś wpisuję motywacyjne cytaty, motywujące mnie do działania. Kocham to moje maluteńkie, osobiste królestwo.

Tags: komoda, sofa, wersalka, komódka