Aranżacja sypialni

To złożone przedsięwzięcie. Przed początkiem projektowania należy dobrze poznać klienta, jego wymagania, sposób i tryb życia. Tylko tak możemy ocenić jego potrzeby względem funkcjonalności najbardziej intymnego miejsca w całym domu.

W jaki sposób upiększyć domek na święta Bożego Narodzenia?

Posted on 08/08/2019 7:45am

Boże Narodzenie to szczególny, nastrojowy czas. Za pomocą prostych zdobień możesz spowodować, iż święta będą magiczne, zaś dom stanie się przytulny a także radosny.


Wystarczy nieco świątecznych ozdób, by stworzyć w pomieszczeniach wyjątkowy nastrój – stroik ze świerkowych witek, girlanda na drzwi , naklejki na szyby w formie betlejemskiej gwiazdy i świeczniki.


Oto nieco inspiracji, jak przystroić domek na Boże Narodzenie, by zapanowała w nim Bożonarodzeniowa atmosfera. Bywa, iż drzewko choinkowe jest najzwyczajniej zbyt duże do niedużego mieszkania czy też po prostu, nie czujemy potrzeby, ażeby je posiadać. Święta mogą obyć się bez choinki a także możemy wtenczas zdecydować się na połyskujące jak też barwne ozdoby świąteczne.


łazienka
Author: PIXERS
Source: PIXERS


naklejki na szyby
Author: aokettun


Tikkurila


Dekoracje na święta wspaniale będą wyglądały w odcieniu błyszczącego srebra. interesująco mogą wyglądać gałązki umieszczone w dużym wazonie w odcieniu srebra. Także srebrzyste bombki bombki decoupage jako wyłączny dodatek do zieleniącego się igliwia, wspaniale będą odbijać światło. Kiedy do świątecznej dekoracji dołożymy żywe kwiecia, wystrój nabierze lekkości jak też malowniczego charakteru. Pamiętaj jednak o umiarze. Najlepiej będzie odpowiednio wcześnie opracować świąteczny wystrój domku a także ozdoby świąteczne, ponieważ odłożenie tego na ostatnią chwilę może wprowadzić do mieszkania mętlik. Nadmiar świątecznych ozdób a także dodatków również nie będzie się cudownie przedstawiał.
Warto pomyśleć o dekoracjach świątecznych w jakimś stylu – dla przykładu srebrnych czy też z żywymi zielonymi witkami. Unikniemy tym sposobem mieszaniny stylów i odcieni, które czasem miast świątecznej radości mogą spowodować ból głowy.

Tags: dom, styl, naklejki, pomysł, interes