Aranżacja sypialni

To złożone przedsięwzięcie. Przed początkiem projektowania należy dobrze poznać klienta, jego wymagania, sposób i tryb życia. Tylko tak możemy ocenić jego potrzeby względem funkcjonalności najbardziej intymnego miejsca w całym domu.

Urządzasz pokój swojej kilkuletniej pociechy? Ściany będą pięknie wyglądać, jeśli wybierzesz naklejki oraz szablony

Posted on 12/04/2019 10:05pm

Pokój dziecka to bardzo ważny element domu. Pragniemy, aby pociecha dobrze się w nim czuła, zatem rozważamy odpowiednią aranżację wnętrza. Najlepiej jest to robić razem z dzieckiem, bez względu na to, ile ma lat. Decyzje z pewnością będą prostsze przy kilkuletnim brzdącu, gdyż maluch z reguły akceptuje decyzje rodziców. Świetnym pomysłem, który na pewno spodoba się malcowi, jest przystrojenie ścian przy pomocy rozmaitego rodzaju naklejek oraz szablonów do ścian.

street art
Author: Jun Ye
Source: http://www.flickr.com
Naklejki i szablony do ścian są niezmiernie proste w użyciu, toteż możesz je wykorzystać, również jeżeli nie masz w zamiarze poważniejszego remontu. Szablony malarskie nakleja się do wybranej przez ciebie ściany, pamiętając, aby była to gładka powierzchnia ). Obklejanie powierzchni nie sprawia kłopotów, ponieważ szablony zrobione są ze specjalnej folii, jaką łatwo umieszcza się na ścianie, a następnie przy pomocy farby wypełnia się wzór. Szablony musimy przyklejać na ścianach nie pomalowanych farbami zmywalnymi, ponieważ w takich przypadkach producent nie odpowiada za jakość pozyskanych efektów. Dekoracja może nie wyjść tak, jak powinna, tak samo może się zdarzyć, gdy będziemy używać farby lateksowej. Z tej przyczyny starannie czytajmy instrukcję zawartą na produkcie, aby nie dopuścić do sytuacji, iż ozdoba naścienna zamiast przystrajać wnętrze będzie je oszpecać. Jeżeli chodzi o drugi wskazany element dekoracyjny, którym są naklejki dla dzieci, można powiedzieć, iż są jeszcze łatwiejsze w użyciu. Starczy je nakleić, aby w mig uzyskać bajeczny rezultat i spowodować, iż twoje dziecko będzie się uśmiechać od ucha do ucha. Który bowiem chłopczyk nie chciałby mieć na ścianie zamku piratów, a mała królewna – pięknych księżniczek?naklejka na ścianę
Author: Jun Ye
Source: http://www.flickr.com
Mnogość wzorów umożliwia wyszukać dowolny motyw, zwłaszcza, iż można także zamówić wykonanie własnych projektów. Z tego powodu musimy pomyśleć nad zamówieniem naklejek też do innych pokojów, na przykład do salonu, aby podkreślić jego gustowny wygląd.Takie szablony i naklejki dla dzieci można znaleźć w większości sklepów z asortymentem przeznaczonym do aranżowania wnętrza ). Nie są to kosztowne produkty, zatem każdy z rodziców będzie mógł sobie na nie pozwolić, by mieć naprawdę bajkowy pokój dla swej pociechy.

Tags: projekt, remont, aranżacja, chłopiec