Aranżacja sypialni

To złożone przedsięwzięcie. Przed początkiem projektowania należy dobrze poznać klienta, jego wymagania, sposób i tryb życia. Tylko tak możemy ocenić jego potrzeby względem funkcjonalności najbardziej intymnego miejsca w całym domu.

Na jakiego rodzaju rozwiązania dobrze jest zwrócić uwagę, kiedy zabieramy się do dekoracji ścian? Co należy wiedzieć?

Posted on 08/04/2018 8:47pm

Dekoracja ścian w mieszkaniach to temat bardzo obszerny. Możliwości tu są bardzo duże, z tego względu może zająć trochę czasu, żeby wybrać rozwiązanie idealne dla nas. Na które pomysły warto spojrzeć?


kabina
Author: Pirátská strana
Source: http://www.flickr.com


W kwestii dekoracji ścian sporo jest zależne od gustu posiadacza lokalu. Niektórym będą się podobały wnętrza w stylu nowoczesnym, komuś innemu lofty, gdzie króluje stara cegła, a jeszcze komuś innemu elegancki wystrój (pokaż szczegóły) - najlepsze dekoracje ze starej cegła. Dobrze jest poszukać też różnych inspiracji w sieci, albo w gazetach branżowych, jakie podsuną nam różne ciekawe rozwiązania. Także sklepy, które zajmują się sprzedażą takich materiałów budowlanych oraz dekoracyjnych, mogą okazać się interesującą inspiracją, gdyż w takim katalogach znajdziemy dużo interesujących aranżacji.


stara cegła
Source: http://www.doman.com.pl/


rozwiązanie
Author: Flickr Account Kongress Media
Source: http://www.flickr.com


Jeśli ktoś chce stworzyć na ścianie dość wyraźną strukturę, to idealne mogą okazać się płytki gipsowe dekoracyjne - sprawdź pełną propozycję pod adresem. Jest sporo typów tego typu dekoracji, w różnego rodzaju odcieniach. Dlatego zawsze możemy dopasować coś fajnego. Dobrze jest jednak mieć na uwadze to, iż nie możemy przesadzić z ilością tego typu zdobień IN-STONE. Gdy już wybierzemy takie wyraziste dekoracje, to zagospodarujmy jedną ścianę, albo jej część tak, by reszta została bardzo prosta. W taki sposób będziemy mieć dobry balans, jaki spowoduje, że przestrzeń nie będzie się wydawała przeładowana i urządzona chaotycznie.


Nawet kiedy zdobienie wydaje nam się idealne, to nie przesadźmy z nim, bo możemy zyskać efekt inny od takiego, jak byśmy chcieli. Warto mieć to na uwadze, gdy zależy nam na dobrej aranżacji domu.

Tags: dom, płytki, domu, internecie, przestrzeń