Aranżacja sypialni

To złożone przedsięwzięcie. Przed początkiem projektowania należy dobrze poznać klienta, jego wymagania, sposób i tryb życia. Tylko tak możemy ocenić jego potrzeby względem funkcjonalności najbardziej intymnego miejsca w całym domu.

Jak stworzyć w naszym pokoju przytulny kącik do odprężenia?

Posted on 19/01/2021 3:43pm

Każdy z nas ma czasami taki czas, gdy potrzebuje odprężyć i porozmyślać nad życiem – najlepiej z kubkiem kawy i ciekawą książką w dłoni.
Jednakże w naszym mieszkaniu zazwyczaj nie ma takiego kącika, w którym można by się zrelaksować w taki właśnie sposób. W jaki sposób urządzić nasz własny kącik do odpoczynku?


Szklanki z grawerem
Author: Amanda Siska
Source: http://www.flickr.com


Najważniejszy przedmiot stanowi niebanalny fotel, na którym będziemy mogli się komfortowo ułożyć i który będziegłównym meblem w wnętrzu - lampy podłogowe designerskie. Możemy go także udekorować licznymi poduszkami w przeróżnych kolorach, aby podkreślić jego jeszcze bardziej przyjemny charakter. Inny istotny aspekt naszego kącika do czytania to dobra lampa, która zatroszczy się o właściwe oświetlenie. Sprawi to, że nasz wzrok nie będzie się tak szybko nużyć, a wnętrze zyska przytulniejszy charakter. Doskonałym wyborem do kącika do relaksu będą designerskie lampy podłogowe – nadadzą one pomieszczeniu dekoracyjny charakter. Tego typu oświetlenie naturalnie nie jest wystarczające do oświetlenia całego pokoju. Potrzebujemy więc drugą lampę, najlepiej wiszącą, która dopełni światło emitowane przez designerskie lampy podłogowe, skutecznie doświetlając pomieszczenie.


Interesującym rozwiązaniem jest także zainwestowanie we właściwy stoliczek, na którym będzie można odstawić kubek z kawą lub przeczytaną książkę.

Jeżeli chciałbyś zgłębić rozważane zagadnienie także pod innym kątem oraz szukasz podobnych informacji, to więcej zobaczysz w treści (https://artinhouse.pl/pl/artysta/alicja-kappa/418).

Warto zatroszczyć się o to, by stolik i fotel pasowały do całego wystroju naszego pomieszczenia.
Wtedy zyska ono jednolity wygląd, który niewątpliwie zachwyci zarówno naszych gości, jak i domowników. A my stworzymy przytulne miejsce, dzięki któremu czytanie książki przejdzie na całkiem inny wymiar - .

Tags: lampy, Sufit, książki, lampa