Aranżacja sypialni

To złożone przedsięwzięcie. Przed początkiem projektowania należy dobrze poznać klienta, jego wymagania, sposób i tryb życia. Tylko tak możemy ocenić jego potrzeby względem funkcjonalności najbardziej intymnego miejsca w całym domu.

Jak pomysłowo wykorzystać lustra do udekorowania domu?

Posted on 12/07/2018 12:41am

Lustro już dawno przestało być wyłącznie funkcjonalnym elementem wyposażenia domu. W licznych współczesnych domach ma ono już wymiar dekoracyjny.Jeśli zależy nam na wyjątkowym wystroju pomieszczeń, warto pomyśleć o kupnie lustra na wymiar. W Internecie bez trudu znajdziemy szklarnie, które świadczą tego rodzaju usługi.
lustro
Author: Kevin Dooley
Source: http://www.flickr.com
Tafla lustra jest docięta precyzyjnie do kształtu i długości sprecyzowanych przez zamawiającego. Lustra na wymiar rewelacyjnie dopasują się np. do wygrzebanej na poddaszu lub kupionej na bazarku zdobnej ramy. Możemy je również umocować w łazience, korytarzu czy sypialni, w szerokiej ofercie szklarni szybko znajdziemy interesujący nas rodzaj. Zamówienie można złożyć nawet przez Internet. Na początku, wybieramy kolorystykę lustra: czy powinno być srebrzyste, brązowe lub grafitowe.

Następnie wybieramy preferowany kształt: prostokątny lub owal i precyzujemy wymiary na wysokość i szerokość. W trzecim kroku decydujemy, w jaki sposób lustro zostanie przytwierdzone do ściany. Może być przyklejone do ściany albo zawieszone za pomocą zawieszek. Niektóre zakłady szklarskie oferują również dopasowane do typu lustra obramowania –
lustro
Author: Da-Bud
Source: http://www.da-bud.pl
z drewna lub srebrne. Samo mieszkania (hiperłącze do serwisu) kosztuje od ok. 200 zł, a oczekiwanie na jego dostawę to kilka dni. Coraz częściej spotykane w naszych domach są także panele szklane.
Przymocowane do ściany w kuchni, toalecie albo pokoju, pełnią role ozdobnika. Po wprowadzeniu w wyszukiwarce online sekwencji „panele szklane Wrocław”, uzyskamy wykaz witryn przedsiębiorstw zajmujących się ich produkcją. Fachowe zakłady współpracują z grafikami, którzy pomogą przygotować idealny model. Pod hasłem „panele szklane Wrocław” znajdziemy także wiele ogłoszeń w lokalnej prasie.

Sprytnie wykorzystane lustra to robiący wrażenie element dekoracyjny eleganckiego pomieszczenia - da-bud.plPrzygotowane na wymiar – dopasują się do każdej tafli i ramy. Natomiast panele szklane, ozdobione starannie wykonaną grafiką, wzbogacą każde pomieszczenie, nadając mu nietuzinkowy charakter.

Tags: szkło, sypialnia, lustro