Aranżacja sypialni

To złożone przedsięwzięcie. Przed początkiem projektowania należy dobrze poznać klienta, jego wymagania, sposób i tryb życia. Tylko tak możemy ocenić jego potrzeby względem funkcjonalności najbardziej intymnego miejsca w całym domu.

Jak ekonomicznie jak też wygodnie urządzić małą łazienkę?

Posted on 09/06/2019 8:08pm

Niewielka łazienka nie musi być problemem przy aranżacji wnętrz. Nieduża łazienka wymaga należytego projektu. Przeczytaj nasze porady, jak zaplanować i urządzić małą łazienkę.


Jeśli żyjemy w bloku nierzadko problemem jest mała łazienka.


mieszkanie


Jeżeli żyjemy w domku oprócz wspólnej rodzinnej toalety, ulokowanej zazwyczaj nieopodal sypialni, potrzebne jest WC w pobliżu wejścia czy też w części dziennej . Jednak jeszcze lepiej, jeśli będzie to mała toaleta, w jakiej pomieści się także prysznic, półeczka na akcesoria toaletowe i miejsce na odłożenie ubrań w trakcie ablucji. Nieduża toaleta może być przeznaczona dla gości.

Wejdź na ten link a znajdziesz wskazówki z witryny (https://baltic-park.com.pl/) stworzone dla osób zaabsorbowanych nakreślanym w tym artykule zagadnieniem.

W jakim miejscu mała łazienka? Nieduża łazienka jeśli mieszkamy w domku parterowych w dziennej strefie nie jedynie zastąpi WC, lecz również rozwiąże kłopot porannych kolejek w większej rodzinie, a w przypadku potrzeby będzie łazienką gościnną. Toaleta położona blisko wejścia będzie wygodna w ciągu dnia dlatego że można tam wziąć szybki prysznic po powrocie z pracy.


Rolety okienne
Source: http://fivaro.pl/


Jakiego rodzaju wyposażenie łazienki? W niedużej łazience prysznic umieszczamy w narożniku wnętrza, a jeśli łazienka jest wąska albo ma wnękę - pomiędzy dwiema ścianami. W niewielkiej łazience wspaniale sprawdzą się brodziki asymetrycze a również natrysk z kratką odpływową w posadzce. Program minimum to wolne miejsce o rozmiarach 70 x 70 cm, prysznic powieszony na ścianie jak też kratka odpływowa w posadzce z należytym pochyleniem.

Chcesz poznać coś równie interesującego? Super, ta strona na pewno okaże się dla Ciebie pożyteczna, gdyż odnajdziesz tam wiele podobnych informacji.

Na czas ablucji osłaniamy to miejsce zasłonką.
Umywalka w niedużej łazience służy nie tylko do umycia rąk, ale również do pozostałych czynności związanych z toaletą codzienną - np. golenia. Z tej przyczyny nie powinna być zbytnio mała.

Tags: natrysk, łazienka, kąpiel, WC, ściana