Aranżacja sypialni

To złożone przedsięwzięcie. Przed początkiem projektowania należy dobrze poznać klienta, jego wymagania, sposób i tryb życia. Tylko tak możemy ocenić jego potrzeby względem funkcjonalności najbardziej intymnego miejsca w całym domu.

Praktyczne gadżety przydatne w domu oraz w podróży

Posted on 22/06/2018 10:46am

Domowe gadżety nie muszą być nudne, a użyteczność oraz design to w rzeczy samej dobrana para. Niekiedy nawet małe jak też całkiem niepozorne akcesoria mogą być oryginalną dekoracją mieszkania, zaś większość z nich jest tak pomysłowa oraz wielofunkcyjna, iż doprawdy trudno nie docenić ich projektantów. Nowoczesne materiały, niebanalne projekty jak też piękne barwy to ich znaki rozpoznawcze.

więcej na stronie
Author: Wesco
Source: www.SmakProstoty.pl
Takie artykuły jak korek do zlewu, korkociągi w kształcie ludzkiej figury czy chociażby wyciskarka do cytrusów o designie statku kosmicznego są już nie tylko ikonami designu użytkowego, ale też elementami popkultury. Oczywiście, w obecnych czasach asortyment atrakcyjnych dodatków do użytku w domu czy podróży jest gigantyczny, warto jednak zainspirować się przed kupnem i porównać oferty paru wytwórców. Podobne akcesoria to efektowne pomysły na podarunki dla bliskich. A także dla siebie, gdy kręcą was nowoczesne materiały, niebagatelne propozycje i piękno małych rozmiarów.

Neoprenowe pojemniczki na pokarm oraz napitki. Bezsporny przebój! Nadzwyczajne lunch-boxy zatrzymują świeżość ulubionej sałatki lub kanapek, zaś zasobniki na piwo czy nawet niemowlęce flaszki sprawiają, że to, co ma być chłodne, jest zimne, a napoje ciepłe utrzymują ciepło do 4 godzin. Mało tego neopren jest giętki więc miękko otula szklane butelki, zapobiegając ich rozbiciu. Organizer na dokumenty, torby na tablet, torba na zakupy. Bajecznie kolorowe, mocne, odpowiednio dopasowane.

W łazience
Author: ROGALA
Source: ROGALA
Składane pantofle! To nie żart. Neopren jest tak elastyczny jak też funkcjonalny (bezproblemowy do prania, leciutki), iż świetnie nadaje się jako materiał na kapcie. Składane w specjalny sposób, schludne obuwie przyda się w mieszkaniu oraz w podróży. Po zwinięciu są naprawdę malutkie!

zatyczki do uszu do spania - w formie żabek, w rozmaitych kolorach. Niezwykle przydatne zarówno w domu jak i w podróży. Organizer łazienkowy - to super praktyczna alternatywa dla stalowych koszyków na kosmetyki, które wieszamy pod natryskiem. Wykonany z syntetyku, nie wymaga montażu (wiesza się go po prostu na baterii prysznicowej), nie zardzewieje, nie pleśnieje, a co najważniejsze, utrzymuje kosmetyki na miejscu oraz zawsze widać, którą tubę wyciągamy.

Tags: dom, mieszkanie, akcesoria, gadżety, organizer