Aranżacja sypialni

To złożone przedsięwzięcie. Przed początkiem projektowania należy dobrze poznać klienta, jego wymagania, sposób i tryb życia. Tylko tak możemy ocenić jego potrzeby względem funkcjonalności najbardziej intymnego miejsca w całym domu.

Dziecko chce zmian w swym pokoju

Posted on 31/03/2019 6:48am

Cały czas słyszysz od swego dziecka, że chce zmian w swoim pokoju. Chce inne biurko, nowe firanki, nowy odcień ścian. Namyślasz się jak to wszystko wykonać jak najniższym kosztem sił i pieniędzy.


dziecko oznajmia Ci, iż wstydzi się spraszać kolegów do swojego pokoju.


Słyszy ciągle, iż ten posiada nowsze to lub tamto. Ono także tak chce. Mówi Tobie o niniejszym, a Ty dostajesz histerii. Nie posiadasz obecnie na to czasu a tym bardziej pieniędzy. Czasami jednak przyznajesz jemu rację. Twa propozycja na to całe zawirowanie to fototapeta do pokoju dziecka. Twój pomysł zdaje Ci się strzałem w sedno i masz wielką nadzieję, iż dziecko wesprze Ciebie całkowicie. Wszakże taka fototapeta do pokoju dziecka to wyśmienity wniosek oraz taki interesujący - tu.


półki
Author: INSTAL-PROJEKT
Source: INSTAL-PROJEKT


szafeczka nocna
Author: FolsomNatural
Source: http://www.flickr.com
łazienka z toaletą
Author: Urbane Apartments
Source: http://www.flickr.com


Może pozazdrościsz swemu dziecku i będziesz chciała odmienić coś w swojej alkowie? Wybranek oznajmia Tobie, że widział niedawno u znajomych doskonałe fototapety abstrakcja. Ty w żaden sposób owego sobie nie wyobrażasz u Was alkowie, ale mąż ciągle Ciebie nagabuje. W końcu przyznajesz jemu rację. Chcesz, żeby Wasza sypialnia wyglądała pod każdym względem wyjątkowo, więc z jakiego powodu nie zdecydować się akurat na fototapety abstrakcja? U kolegów w salonie jest tego typu fototapeta przedstawiająca nie zawsze określone wzory. Ty chcesz coś odmiennego, coś ciekawszego. Masz na uwadze czarno biały korytarz, jaki prowadzi nie wiedzieć dokąd. Jednak Ty wiesz w jakie miejsce on prowadzi. Leżąc wieczorami w sypialni opowiadasz wybrankowi jak Ty to widzisz - skocz.


On przytakuje Twoim propozycjom i z ciekawością słucha jak mu to wszystko przedstawiasz. Finalnie oboje się zgadzacie, że fototapety abstrakcja to rozwiązanie akurat dla Waszej rodziny.

Tags: dziecko, wzory, koszt