Aranżacja sypialni

To złożone przedsięwzięcie. Przed początkiem projektowania należy dobrze poznać klienta, jego wymagania, sposób i tryb życia. Tylko tak możemy ocenić jego potrzeby względem funkcjonalności najbardziej intymnego miejsca w całym domu.

Do it yourself - czyli ciekawy pomysł na samodzielnie wymyśloną dekorację do mieszkania.

Posted on 04/09/2019 7:16am

Ozdoby „Do it yourself” – DIY - to własnoręcznie wykonane przedmioty. Zobaczyłaś już zapewne większą popularność ręcznie wykonanych precjozów? Śliczne notatniki, koło zeszyty, ozdobione butelki, wazony… Samemu można zrobić dosłownie wszystko! W tym tekście opiszę wam kilka najciekawszych pomysłów, jakie widziałam…

Żyrandol z butelek
Żyrandol z butelek po winie jest jedną z tych szalonych akcji! Spotkałam się z dwoma ciekawymi wersjami takiego oświetlenia. Jeden z aranży znalazłam w bardzo ciekawej, hipsterskiej knajpce. Przy suficie rozwieszonych było trochę butelek z ciemnego, zielonego szkła, które zapełniono białymi girlandami. Efekt był oryginalny, dzięki ciemnej butelce światło było lekko przygaszone, tworząc przytulne wnętrze - do it yourself.

Spodobała mi się prostota pomysłu i wykonania. Inną oryginalną wersją był wnętrz (łącze) - pomysł na żyrandol, w którym w butelki dano dość cienką, podłużną żarówkę. Tym razem butelki były z przeźroczystszego szkła i zawieszono w salonie, zaraz pod sufitem blisko siebie. Było ich pięć, a pomiędzy je powieszono interesującą, fantazyjnie poskręcaną gałąź z ostatnio wyciętej jabłonki. Rewelacyjnie wygląda on z pozostałą przestrzenią pokoju – podłoga i meble są z drewna o tym samym odcieniu.


Małe, ale tak samo ciekawe i oryginalne lampki stworzyła moja koleżanka w sypialni. Wykorzystała do tego szklane butelki po wodzie mineralnej. Wykonała z nich małe drzewko, z kilkoma lampkami.

Jeśli takiego typu problematyka jest dla Ciebie ważna, to koniecznie zerknij na serwis, który bez wątpienia także przykuje Twój wzrok.

Efekt bardzo spodobał się jej dzieciom. Do tego stopnia, że bez jej wiedzy lampa znalazła się w pokoju dzieciaków. Stoi już dwa lata i wciąż podoba się ludziom wpadającym na kawę.

Tags: pokój, wino, wazon, lampa, żarówka